Poskytujeme komplexní služby při správě Vaší sítě. Od návrhu a tvorby bezdrátové sítě, přes správu techniky až po outsourcing IT. Veškerá obsluha IT od jednoho dodavatele Vám tak ušetří spoustu času, nákladů a stresu.

Správa sítě představuje komplex služeb zahrnující administraci celého informačního systému tak, aby byla zajištěna jeho stabilita, bezpečnost provozu a podpora efektivního využití výpočetní techniky zákazníka.

Pojem správa sítě pro nás znamená:

  • Zajištění bezpečnosti Vašeho serveru – evidence sdílených prostředků, nastavení ochranných protokolů a sledování pokusů o neoprávněné vniknutí.

  • Zálohování Vašich dat kvůli předejití jejich ztráty.

  • Údržba, rekonfigurace a opravy serveru a sdílených prostředků jako jsou tiskárny, faxservery nebo scannery zajištěné v nejkratší možné lhůtě.

  • Pečlivá evidence, údržba a opravy pasivních i aktivních prvků sítě a dokumentace jejich nastavení na počítačových stanicích a serveru.

  • Péče o spokojenost uživatelů Vašeho informačního systému stejně jako zajištění jejich podpory prostřednictvím našeho helpdesk týmu.

Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených na serverech Windows, Linux (Unix) i Novell. Na sítích administrujeme stanice s operační systému systémy Windows XP, Windows 2000/NT, Windows 95/98/Me a Linux (Suse, Debian, RedHat a další distribuce).

Správa sítí od společnosti KASRO probíhá takto:

  1. konzultace a audit IT
  2. Návrh řešení počítačových sítí a správy serverů
  3. Realizace návrhu – nová PC síť, optimalizace stávající PC sítě, bezdrátová síť, outsourcing správy sítě a serverů

Naši práci vidíme v širším měřítku – pomůžeme Vaší firmě najít nové obchodní modely, které nasazení IT umožňuje. Navíc Vám v rámci kurzů přizpůsobených Vašim potřebám nabídneme zaškolení nových zaměstnanců pro práci s IS, stejně jako rozšíření znalostí těch stávajících.

Ikona on-line služeb
On-line služby
Zobrazit
Ikona správy HW a SW
Správa HW a SW
Zobrazit
Ikona servisu
Servis
Zobrazit

Partneři

Logo Konica Minolta Logo Develop Logo Kyocera Logo KIP
Logo Ricoh Logo Canon Logo HP