Pro rozšíření našeho obchodního týmu hledáme flexibilního a spolehlivého obchodního zástupce/kyni pro maloobchodní prodej IT technologií, tiskových a kopírovacích zařízení a řešení digitalizace. V rámci svěřeného regionu Ústeckého a Libereckého kraje se budete setkávat s novými lidmi a budete s nimi hledat efektivní a ekonomické řešení v oblasti IT služeb.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní hledání nových zákazníků
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • prezentace produktů
  • příprava řešení tiskových služeb a samostatné vedení obchodních případů

Co od Vás požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • všeobecný přehled v IT technologiích
  • trestní bezúhonnost
  • chuť a ochotu učit se novým věcem
  • cílevědomou a komunikativní osobnost
  • slušné a reprezentativní vystupování
  • pozitivní a aktivní přístup k práci
  • znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka

Co Vám nabízíme:

  • práci ve stabilní a rostoucí společnosti s tradicí od roku 1989
  • atraktivní motivační složku osobního ohodnocení
  • zajímavou práci se špičkovou technologií
  • podporu osobního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení

Termín nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem zašlete na adresu stepan.hyk@kasro.cz. Zaslaná data budeme pokládat za důvěrná.

Další informace o nabízené pracovní pozici získáte na telefonním čísle +420 482 710 333.

Partneři

Logo Konica Minolta Logo Develop Logo Kyocera Logo KIP
Logo Ricoh Logo Canon Logo HP