Ilustrativní ikona

Podporujeme veřejné, kulturní a sportovní aktivity jak regionálního tak celorepublikového charakteru.

Společnost KASRO se aktivně podílí na podpoře a propagaci veřejných, kulturních a sportovních aktivit a to jak regionálního, tak také celorepublikového charakteru. Na této stránce se můžete dozvědět, jaké projekty podporujeme nebo se chystáme podporovat. V případě Vašeho zájmu o spolupráci nás kontaktujte na centrální adrese kasro@kasro.cz, v předmětu e-mailové zprávy uveďte heslo „spolupráce na sponzorství“.

Společnost KASRO finančně podporuje vznik domova pro seniory a osoby trpící demencí, vilu VITAE

Podařilo se zrealizovat projekt provozu domova pro osoby s poruchou orientace. Tento domov vznikl v nově zrekonstruované vile z konce 19. století. Jedná se o společný záměr společnosti KASRO spol. s r.o. a společnosti RODINA24, ve kterém se podařilo skloubit znovuzrození historické stavby Starého Města a zahájení provozu v Liberci ojedinělé sociální služby, která je tolik potřebná.

Detail

Logo Rodina 24

Společnost KASRO finančně podporuje Bílé Tygry Liberec

Společnost KASRO finančně podporuje již 11. sezónu extraligový hokejový tým – Bílí Tygři Liberec.

Detail

Logo Bílí tygři

Společnost KASRO sponzoruje liberecký tenis

Společnost KASRO sponzoruje liberecký tenis, který od roku 2010 hraje nejvyšší soutěže, extraligu ČR a pravidelně pořádá mezinárodní tenisový turnaj ATP Svijany Open.

Detail

Logo Liberecký tenis

Společnost KASRO sponzoruje basketbalový tým Kondoři Liberec

Basketbalový klub Kondoři Liberec, s.r.o. navazuje svou filosofií a přístupem na svého předchůdce BK Kondoři Liberec, s.r.o.

Detail

Logo Kondoři

Klášter Porta coeli (Brána nebes)

Cisterciácký klášter Porta coeli (Brána nebes) se nachází v Předklášteří u Tišnova. Historie tohoto místa se začala psát již v roce 1233 za vlády Přemysla Otakara I. Klášter založila královna Konstancie Uherská se svými syny Václavem I, králem českým a Přemyslem, markrabětem moravským.

Detail

Klášter Porta coeli

Společnost KASRO se stala partnerem EYOWF 2011

Společnost KASRO se stala partnerem 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji 12.–19. února 2011.

Detail

Logo EYOWF 2011

Partneři

Logo Konica Minolta Logo Develop Logo Kyocera Logo KIP
Logo Ricoh Logo Canon Logo HP